Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha abbahagyom a főiskolai...

Ha abbahagyom a főiskolai képzést akkor muszáj kifizetnem a képzés díját?

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy alapképzésre vettek fel, de úgy döntöttem nem át akarok menni felsőfokúra(ez két éves), de elutasították a kérelmem azzal, hogy az új felsőoktatási törvény nem engedi, hogy alapképzésről felsőfokúra váltsak. Ezen nagyot csodálkoztam, mert meg is kérdeztem előtte, hogy lehet e ilyet és azt mondták igen. Tehát diplomás képzésen nem akarok maradni, az első félévemet letanulnám és utána befejezném, akkor ezt ki kell fizetnem, vagy ide is az vonatkozik, hogy a dupláját le kell dolgoznom idehaza? Előre is köszönöm!

2012. szept. 18. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Aláírtad a szerződést, nem? Olvasd el, mi van benne. Egyébként igen, elkezdted a képzést, és nem fejezed be, tehát fizetned kell.
2012. szept. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Természetesen fizetned kell, nem a ledolgozós rész vonatkozik erre. De ennyire nincs zagyván fogalmazva az a szerződés szerintem.:)
2012. szept. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!