Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hallottatok már olyanról hogy...

Hallottatok már olyanról hogy érettségiért pénzt kap valaki?

Figyelt kérdés
Én azt hallottam,hogy van aki minimálbért és bérlettámogatást is kap ha felnőttoktatáson tanul(érettségire) csak rászorulónak kell lennie. Szerintetek igaz lehet? Ha igaz,akkor ki számíthat rászorulónak? Egyedülálló anya kaphat valami támogatást tanulásért vagy az mellett?

2012. szept. 21. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hazugság. Kitől hallottad? Biztos valami ismerős ismerőséről van szó. Á ez nem igaz.
2012. szept. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem sem,pedig jó lenne. Tényleg "ismerős ismerősétől" hallottam. Állítólag önkormányzat közreműködésével valahogy eu-s pályázaton keresztül az alacsony képzettségű emberek taníttatásáért. ??
2012. szept. 21. 16:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem a bursa hungarikara gondolsz? Azt szerintem csak felsőoktatásban van. De néz utána, de az csak 5000Ft, nem a minimálbér.
2012. szept. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!