Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki az, aki tud segíteni?

Ki az, aki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ugyan még kicsit odébb van a fősuli, de sokat gondolkozok rajta, hogy melyik lenne jobb :) Pár hónap múlva jelentkezés van. Egyelőre 2-n gondolkoztam a miskolci jogi karon, és a pesti jogi karon. Pest hozzám közelebb van, de nem tudom, hogy hol lehetne jobb tanulni. Ti értetek hozzá? Tudtok nekem jó tanácsot adni? :) Esetleg, akinek van személyes tapasztalata leírhatja :) A tovább tanulást mindenféleképpen állami finanszírozásban gondoltam. Igyekszem azért tenni, hogy arra felvegyenek:)

Aki segít nekem, annak előre köszönöm a segítségét! :)


2012. szept. 21. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Akkor a miskolci első körben kiesik, ugyanis csak Pesten van államilag támogatott hely jogon, de ott is nagyon kevés, kb. 100 embert vesznek fel az egész országban. Pest kivételével mindenhol csak fizetős jog van. De elvileg Pesten is meg fog szűnni, de hogy ez 2013-ban lesz-e vagy még később, azt nem tudom.

Jogon a tanulás: félévente 3-500 oldal a vizsgákra, 80%-a szó szerint. Nagyon szigorúan vesznek mindent, jól gondol meg. (Tudom, mit beszélek, volt benne "szerencsém":))

2012. szept. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!