Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez a könyv csak érettségire...

Ez a könyv csak érettségire felkészítő?

Figyelt kérdés

Biológia

Középiskolásoknak, érettségizőknek

Mándics Dezső; Molnár Katalin, dr.

[link]



Mivel szeretnék majd biológiából érettségizni nem szeretnék olyan könyvet olvasni ami nem kimondottan érettségire készít fel hanem rendesen tudok belőle szabadidőmbe tanulni, ezt a könyvet láttam,mondták hogy jó de megszeretném kérdezni szerintetek ez jó e? vagy ez csak érettségire készít fel?



2012. szept. 22. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
hát, ha rá van írva, hogy érettségizőknek, akkor igen, érettségi készít fel
2012. szept. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát csak mert az oldalon írva van az is hogy "szereted a biológiát? Sokat tanulhataz belőle stb." Ezért érdekel hogy akkor ez hogy-smint van. :)
2012. szept. 22. 22:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem megvan ez a könyv. Jelölik benne középszintű, emelt szintű érettségire és infókat. Érdemes megvenni. A részek után vannak feladatok. Sok ábra is van bent.
2012. szept. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem tudom :D

személyesen kéne megnézni mi van benne, illetve több ilyen érettségis könyvet megnézni, esetleg többet venni

2012. szept. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is megvan a könyv,sztem elég jó csak nekem kicsit száraz...
2012. dec. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!