Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ebben van valami szabálytalan...

Ebben van valami szabálytalan vagy törvénybe ütköző?

Figyelt kérdés
Ha én videóra felvettem a haveromat ahogyan felmászott a fára egy labdáért és egy csoportnyi gyerek van ott de hátuk látszik meg egy felnőtt ugyan így és a haverom (lehet hogy egy kicsit látszik az arca) leesett ugye a fáról (nem lett semmi baja) és ő bele egyezett a videózásba és, hogy feltegyük youtube-ra és fel tettük csak a suliban problémáznak a tanárok, hogy ki videózott és, hogy meg ne lássák a neten. Van ehhez egyáltalán valami közük? (Ja az a felnőt amit említettem az tanár volt DE NEM LÁTSZIK A VIDEÓN vagyis fel sem lehet ismerni és a kisgyerekek sima tanulók! Enyi köze van a sulihoz meg, hogy elötte volt.) De beleszólni ettől még nincs joguk nem?
2012. szept. 25. 18:53
 1/1 A kérdező kommentje:
Jah a kis tanulókat sem lehet felismerni mer nagyin rossz a videó és csak a hátuk látszik!
2012. szept. 25. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!