Van kedvenc tanárod?

Figyelt kérdés
Ha van, akkor miért szereted? Mit tisztelsz benne? Vannak vicces beszólásai? Milyen tantárgyat tanít? Van kedvenc állata? :D És van valamilyen általatok ráaggatott beceneve?

2012. szept. 26. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Angolt tanít, részben neki köszönhetem az angol tudásom (ki hitte volna) és neki köszönhetem a kedvenc sorozatom megismerését ami mostmár jóval több, mint fél éve a kedvencem :D
2012. szept. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem járok ugyan suliba, de kedvenc tanárom Báthoriné volt (szerintem nyugodtan leírhatom a nevét). Fizikát tanított, és azt tiszteltem benne, hogy mindent töviről hegyire elmagyarázott, hogy még a legh*lyébb is megértse, no meg törekedett arra, hogy felelésnél az illető lehetőleg nem kapjon egyest. Vicces beszólásai egyáltalán nem voltak, egyetlen egy volt, a "sumi fejed van", ez azt jelentette, hogy véleménye szerint sumákolsz.
2012. szept. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Én nem szeretem egyik tanárt se, mert csak szivatnak minket! -.-"
2012. szept. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 kedvenc tanárom van, akiben sosem csalódtam. Az egyik töri szakos, a másik német. Mindketten jót tettek velünk, akkor is, ha megszórtak egyessel, mert utána legalább tanultunk. Egyébként úgy viselkedtek velünk, ahogy megérdemeltük. Velem mindketten nagyon korrektek voltak és nem volt náluk kivételezés. :)
2013. máj. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jó tanár az, aki szigorú, de van mire szigorúnak lennie, tehát elmagyarázza rendesen az anyagot. Sokan nem így hiszik, a "jó fej" tanár a kedvencük, meg aki úgyis átrugdos valahogy, de valójában nem ilyen a jó tanár. Az sem jó, ha valaki nem tud rendesen magyarázni, de közben meg szigorúan követel. Az sem jó tanár.

Az én kedvenc tanárom matematika-számtech szakos volt, magázott minket, egyenlő rangúként beszélt velünk, nem nézte le a diákokat, a lányoknak ajtót nyitott, és nem várta el, hogy mi lányok nyissunk neki ajtót, mondván, hogy ő a tanár, ezért kijár neki az a tisztelet, hogy őt előre engedjük. Éppen ellenkezőleg, ő engedett előre. Ha valamit rosszul mondott és felhívtuk rá a figyelmét, akkor elnézést kért, és beismerte a tévedését (sok tanár csak azért is megmagyarázza a hülyeséget, csak ne kelljen beismerni a hibát. Volt amelyik össze vissza süketelt ilyenkor. Nehogy már a diák legyen okosabb!)

Ennek a tanárnak tekintélye volt, nem volt beceneve, meg csúfnev, max annyi, hogy "számtch bácsi", de ezt mindenkire mondtuk, "fizika bácsi", "földrajt néni". Csúfneve annak volt, akit utáltunk. Egy vörös hajú írtó rossz tanárt pl rókának neveztünk.

2013. máj. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ismét az utolsó vagyok. Még annyit tennék hozzá, hogy most 22 éves vagyok, szóval nem volt ez olyan régen. Nem régi értékekről beszélek, nagyon is jelen kori. Bár igaz ami igaz én kitűnő voltam, stréber, de másoknak is ő volt a kedvenc tanára nem csak nekem.
2013. máj. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2013. máj. 31. 20:04
 8/8 anonim válasza:

A kedvenc tanárom a földrajz tanár, Zita néni. Sokat mosolyog és gyakran a vállamra teszi a kezét, mikor a padban ülök. Néha fölém is szokott hajolni. Érzem a mellei nyomását a fejem mellett. Gyakran kacérkodik velem és egy másik osztálytársammal, Balázszsal. Már kétszer voltam bent a szertárában is. Akkor szokott behívni, amikor a másik tanár nincs ott. Múltkor megengedte, hogy megfogjam a cicijét. Közben mosolygott rám. Hihetetlen élmény volt. Legugolt és elkezdte kigombolni a nadrágomat. Felnézett rám és mosolygott. Azt mondta nagy van nekem. Azt hiszem szerelmes lettem, ahogy láttam az ajkai zúgolódását. A hajába markoltam felsóhajtottam. Azt mondta mennem kell, találkozunk az órán. Miután kimentem a szertárból még mindig a boldogság mámorát éreztem a szivem alatt. Elmentem a menzára, majd haza.



Zita tanárnő fénylő szemei minden nap megkísértenek azóta is.

2018. dec. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!