Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csecsemő és gyermekápoló...

Csecsemő és gyermekápoló szakon, vagy ehhez hasonlón, gyakorlaton, kell az alábbiakat is csinálni?

Figyelt kérdés

ha elvégzek egy ilyen szakmát,vagy ami a kisgyerekekkel-csecsemőkkel kapcsolatos,és találok munkát,kell-e vért vennem,vagy infúziót bekötnöm nekik?Akár gyakorlaton,akár ha eltudnék ezzel helyezkedni,munkában?

Aki végzett ilyet,megtudná nekem mondani?

Mert nagyon szeretnék egy ilyen szakmát szerezni,viszont nem birom a tűt,ezért kérdem hogy van e olyan szakma ami a csecsemőkkel-kisgyerekekkel kapcsolatos,és ahol nem kell vért vennem,infúziót bekötnöm?Minden mást megcsinálok,csak a tűt nem birom.


2012. szept. 27. 21:30
 1/1 anonim válasza:

Talán kicsit megkésve válaszolok neked erre a kérdésre, még belekezdhetsz, ha szeretnél!!


Van olyan lehetőség! Pl Segédápolóként gyermekosztályon nem kell vért venned, infúziót bekötni! Viszont a branül beszúrásban, megfogni a gyereket, amíg a szakképzet kolléga leveszi a vért, ilyet kell csinálni!


Másik választás egy csecsemő otthon, vagy bölcsőde! A szakképzésen van/volt nekünk annó (4 évvel ezelőtt) kötelező kórházi gyakorlat, de aki nem bírta a vért, nem volt kötelező nézni, csinálni!


Remélem segítettem és a következő tanévben, ha eddig nem kezdted el kedvet kapsz hozzá és csatlakozol ezek közül a gyönyörű szakmák közül bármelyikhez! Én imádom,gyermekosztályon dolgozom 3. éve! Nem könnyű, de aki szeretettel csinálja így is örömét leli benne! 26 éves csecsemős nővér

2013. okt. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!