Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Találtam egy autósiskolát...

Találtam egy autósiskolát ahol 100. 000 ft-ért meg lehet csinálni a b jogsit mindenestül. Igaz ez?

Figyelt kérdés
Írtam nekik e-mailt hogy az ár aktuális e és azt mondta hogy igen. tényleg meg lehet e csinálni ennyiből? Vagy esetleg rosszabbul oktatnak? Vagy kevesebbet vezetek?
2012. szept. 30. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak simán megvágnak 2-3 szor és máris megérte nekik :d
2012. szept. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5-ből 4 iskolánál ilyen hírdetést olvastam.
2012. szept. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A hirdetés egy dolog, de ha meghasalsz a vizsgán akár cska 1*, máris sokkal több lesz az összeg. Nem mindegy ugyanis mennyibe kerülnek a pót órák.
2012. szept. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem tudsz levizsgázni, mert ebbe a plusz vizsgák,vagy plusz órák nincsenek benne.

Ennyiből én már 3 éve nem vizsgáztam le, pedig akkor még csak 3000Ft volt egy vizsga nem 10000FT mint most.

2012. szept. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én tatabányán tanulok jelenleg, és ha nem bukom meg nekem is alulról súrolja a 100at :) és senki sem gyökér az oktatók közül, nincs átverés, már egy ideje itt vagyok. Plusz órákat venni sem kötelető, ha megbuknék forgalmin...


Ha érdekelnek az árak, mert nem hiszitek el, tessék:


11.000 elméleti oktatás (két hét alatt megvolt, kaptunk ingyen egy plusz órát, egyikőnk bukott csak meg a 10en akárhányból)

4600 ennek vizsgadíja

57.000 30 óra vezetés

11.000 a forgalmi vizsga díja...


ez akárhogy is számolom, 78600 forint, és erre még fér pár plusz óra, ha akarom, annak meg 2400,- az ára...

de biztos gagyi szar, fizessétek csak a többet :)

2012. okt. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kizárt dolog. Főleg, hogy senki nem garantálja neked, hogy a 29 alapórával le fogsz tudni vizsgázni. Egyenesen kerülni kell az ilyen iskolákat. 120-130e Ft alatt nem fog kijönni a költséged.
2012. dec. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!