Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szakmák vannak, amelyek...

Milyen szakmák vannak, amelyeket érettségi után elvégezhetnék és amelyek által gyerekek közelében lehetnék, velük foglalkozhatnék (főleg általános iskolás korosztályra gondoltam)?

Figyelt kérdés
Tudom fura, de fiú létemre mindig is jól elvoltam a gyerekekkel. Mindig meg is kaptam, hogy ilyen apa típus vagyok. :)

2012. okt. 5. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:
gyermekápoló. mondjuk.
2012. okt. 5. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
óvodai dajka. kb fél éves
2012. okt. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja bocs az nem általános iskolás . de az se rossz
2012. okt. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Feltétel menj el tanárnak, ne add annál lejjebb. Ilyen férfiakra van szüksége ennek a korosztálynak, aki szívesen foglalkozik velük, erős kezű, igazságos és felnézhetnek rá.
2012. okt. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

előző:

nem magas a ponthatár, bárhova bejutsz...., csak azt döntsd el mit tanítanál nekik szívesen.

2012. okt. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehetnél ovóbácsi, vagy tesi tanár, esetleg rajz tanár, vagy korrepetálhatnád őket, vagy bébiszitter, vagy ha gondolod (pedofil,strici)az utolsó kettőt ne vedd komolyan
2012. okt. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Abygel90 válasza:

ha nem szeretnél feltétlenül egyetemre vagy főiskolára menni, akkor ajánlom az FSZ képzéseket (Felsőfokú Szakképzés). Oda könnyebb is bekerülni, és több az államilag finanszírozott hely is.

Itt tájékozódhatsz:

[link]

vagy

[link]


Vagy rákereshetsz gugliban is :)

2012. okt. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!