Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A főiskolára, egyetemre való...

A főiskolára, egyetemre való jelentkezést azt mikor kell majd leadni?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne még,hogy én PTE-ETK-ra szeretnék menni, és Pécs tőlünk 180 km-re van. Az ilyen távolságnál mennyi esélyem van hogy kollégiumot kapjak? Az a baj, hogy az albérletet egyáltalán nem tudom kifizetni még így is húzós lenne.

2012. okt. 13. 12:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én 220km-re lakom, sok más papírt is beadtam és éppen hogy kaptam. Az én pontom volt a ponthatár. Egyedül nevel anya, négy testvérem van..
2012. okt. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igen januárban ! Jössz? :DD
2012. okt. 14. 16:44
 13/16 A kérdező kommentje:
3 nővérem van,de ők már nem iskolások, tehát nem számítanak... Szüleim így csak engem tartanak el.. és így ezekre nem fogok pontokat kapni egyedül a távolságra... Nézegettem az albérleteket tényleg lehet kapni 20 ezer Ft + rezsitőltől egy egy szobás panelt ??
2012. okt. 14. 16:46
 14/16 anonim válasza:
Sziasztok! Én az Orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus szakot nézegettem,viszont én is elég messze vagyok,pontosabban 381km-re. nagyon megtetszett ez a város,a suli,a szak.. viszont ez így elég húzós lenne..
2013. jan. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia! barátom nem kapott koleszt, pedig kb olyan messze lakik Pécstől mint te, és neki is 3 idősebb tesója van, akik már nem tanulnak, így ott is ő az egyedüli eltartott. Bár te ETK-s hallgatóként Laterumos leszel, ami külön ennek a karnak a kollégiuma, nem kell más karokkal "osztozkodnia", így talán picivel nagyobb az esélyed.

Ha pedig nem kapnál, és albérletes leszel, ha tudsz, érdemes másokkal összeállni, mert sokkal olcsóbban ki lehet jönni, mint egyedül.

2013. jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Azért reménykedek hátha megkapom. Nézegettem az albérleteket és 25E Ft-ért lehet kapni tényleg olyat ami azért normális?
2013. jan. 10. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!