Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Légiutas kísérő okjs tanfolyam...

Légiutas kísérő okjs tanfolyamra szeretnék menni. Vélemény?

Figyelt kérdés

Egész pici korom óta mindig ez szerettem volna lenni.

MINDIG.Csak miután becsődölt a MALÉV nagyon elbizonytalanodtam.

Kikell mennem ahhoz külföldre,ott kell elhelyezkednem valamelyik légitársaságnál,csak ugye ott sokkal kevesebb az esélyem hogy felvesznek mert több 100 stewardess jelentkezik az állásra.

Ez az álmom.Mit csináljak? Megszakadna a szívem ha nem ez lenne a munkám de félek nem tudok majd elhelyezkedni.Mit tegyek?


2012. okt. 15. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:

A fapadosok folyamatosan keresnek munkaerőt, gyakorlatilag állandóan lehet jelentkezni. Ryanair és Wizzair biztos. Néhány hetes tanfolyam van itthon és ha megfelelsz, utána derül ki, hogy melyik bázisra kerülsz.

Nagyobb vállalatokhoz már nem ilyen egyszerű bejutni, de ha lehúzol 1-2 évet egy fapadosnál, onnan már könnyebb lépni egy komolyabb céghez.

2012. okt. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

néhány hetes?:O


Mármint a képzés?

Hát én úgy hallottam hogy 4 fél év....

2012. okt. 15. 14:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Rosszul hallottad. Googlezz csak, Ryanair kb 2 havonta jön Magyarországra toborozni, 2 hetes tanfolyam az egész. Meg persze pénz...
2012. okt. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is légiutas kísérő szeretnék lenni. Még van 2 évem gimnáziumban, de ez után a számalk-ba vagy pedig az európa 2000-be szeretnék menni képzésre. :)
2012. nov. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!