Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagy baj, ha lemaradtam az...

Nagy baj, ha lemaradtam az érettségi tájékoztató értekezletről?

Figyelt kérdés

Kerülök-e valamilyen hátrányba, ha nem voltam ott vagy esetleg nem érettségizhetek?

Tájékoztató értekezlet a szóbelik előtt van vagy az egész érettségi időszak előtt?

Amúgy másik iskolában újraérettségizem, és azt hiszem lemaradtam a tájékoztató értekezletről.



2012. okt. 15. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Melyik tájékoztatóra gondolsz? Arra ami 4.én volt.


Az szerintem csak annyi, hogy hivatalosan nem tudod az eredményeket.


Vagy az olyan 'órákra' amiken a tételeket beszélitek át? Az szerintem felesleges. Az csak annyi, hogy kiegészíti a tanár a tudásod ha pl:. egy tételben hiányos.

Én pl.: csak angolra és törire jártam be.

2013. jún. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez az a tájékoztató, ami abban az iskolában van, ahova beosztottak. Én idén csak emelt szintű érettségit tettem, ez a tájékoztató pedig közvetlenül a közép szintű szóbelik előtt van (van még egy értekezlet, az az eredményhirdető). Szokott ilyenkor névsorolvasás lenni, azt hiszem, meg olyan dolgokat mondanak el hogy hány napig felebezhetsz az eredmény ellen. Gond az ha nem voltam jelen?
2013. jún. 17. 14:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem gond, de az emelt szóbeli eredményeit ezen a tájékoztatón szoktál felolvasni.
2013. jún. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor honnan tudod meg az eredményed?
2015. jún. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!