Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Intézményi Kommunikátor szak....

Intézményi Kommunikátor szak. Valakinek sikerült ezzel elhelyezkednie?

Figyelt kérdés
...én ezt végeztem és leginkább az embereknek fogalmuk sincs róla, hogy ez mit takar, ez még hagyján, de alkalmazni sem alkalmaznak gyakorlat híján... Most mit csináljak??? Már szinte minden helyre beadtam a CV-met... :(
2009. aug. 7. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy barátnőm is ilyen szakon végzett az egri fősulin.

Neki nem sikerült elhelyezkednie, azóta már fodrásznak is tanult, most meg munkanélküli.

Nem volt a suliban kötelező gyakorlat?


Viszont én még mindig nem tudom mi is ez, "intézmények" vesznek fel, és ilyen kapcsolattartó-féle?

2009. aug. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nekünk anno a suliban úgy reklámozták, h olyan pr és marketing szakember, aki önállóan tud ilyen tevékenységet ellátni egy vállaltnál, közintézményben, v médiában... én ráadásul újságnál voltam szakmai gyakorlaton, kb semmit nem ért.. nyelvet is beszélek középfokon... most én is gondolkozom egy kozmetikus vagy fodrász képzésen, hátha....feltéve, ha a munkaügyi támogatna
2009. aug. 7. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!