Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyikkel érek többet?

Melyikkel érek többet?

Figyelt kérdés

Most vagyok 8-ikos ,felvételi szélén állok ,de nem tudom eldönteni ,hogy sima gimi vagy szakközép.

Mert ugyebár gimi=érettségi ,szakközép=szakma+érettségi ha jóltudom.

Látszólag szerintem a szakközép jobban megéri, de viszont ha gimi után egyetemre megyünk akkor érettségi+diploma

Nemtudom melyikkel érek többet.Mindenképp informatikai szakra/tagozatra akarok menni angol nyelvűre, főleg ilyen programozó/hálózattelepítő stb.-re

Szóval gimi vagy szakközép?



2012. okt. 20. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
szakközép után is lehet menni fősulira/egyetemre, ha infós szakközépbe mennél akk később biztos könnyebb lenne a dolgod
2012. okt. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
első válaszoló jól mondja, szakközép után is ugyan úgy mehetsz egyetemre és a szakközép nem ad külön szakmát csak az érettségi után, de nem muszály maradnod
2012. okt. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Már kinéztem 2 sulit.

Az egyik gimi ott Angol-Informatika tagozat, a másik pedig szakközép és szakiskola, ahol pedig műszaki informatika van szintén angol nyelvvel.Hát meglátjuk ahová felvesznek oda megyek :D

És még azt szeretném kérdezni hogy hülyeség lenne most 14évesen letenni az alapfokú nyelvvizsgát?Én úgy érzem készenállok rá, mert angolból eddig 5ösön kívül más jegyem nemvolt max 2-3 4-es, és különórákra is jártam/járok

2012. okt. 21. 11:19
 4/7 anonim ***** válasza:
alapfokúval nem mész semmire csak pénzkidobás, tanulj még és majd középfokút csinálj
2012. okt. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ha középfokút akarok tenni ahhoz alap is kell vagy nem?
2012. okt. 21. 11:31
 6/7 anonim ***** válasza:
nem, akár egyből felsőfokra is mehetsz, nincs ilyen korlátozás
2012. okt. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt nemtudtam :D Köszi az infot
2012. okt. 21. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!