Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ha ezt csinálta...

Mit csináljak? Ha ezt csináltam az iskolában?

Figyelt kérdés
Micsináljak ,nagyon rossz az iskola,szlovákiában lakok ,holnap 80százalék hogy bemenek suliba ,nincs beirva kb 15-5-som (nálunk az rossz jegy) és 5beirásom ,félek hogy kiabáni fognak velem iskolaba mindenki elott és otthon is és elveszik a gépett ,tv kikapcsoljak telefont is elveszik +meg a ps is .nagyon ideges vagyok :S

2012. okt. 21. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:

1)tanulj meg írni

2)ha jól olvastam, akkor te vagy a hibás szal megérdemled, legközelebb hátha nem csinálsz ilyet

2012. okt. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezek regebbi jegyek kijavitottam valahogy okett de akor is
2012. okt. 21. 19:32
 3/9 A kérdező kommentje:
de ok figyelembe se veszik a jókatt :S aszt mostanáig nemis tanitottak ha valamitt nem ertettem meg akor is + a tanitok rámvanak szálva ,kikulonitenek engem ,olyan beirast adnak ami nemis igaz egyik gyerek sokal rosszabb nálam anak csak egy van
2012. okt. 21. 19:35
 4/9 A kérdező kommentje:
és csak azt akartam kérdezni micsináljak buntetésemen ,tanulás után
2012. okt. 21. 19:36
 5/9 anonim ***** válasza:

sztem ha kussolsz egész órán és ülsz egy helyben (valamint közben a tanárra figyelsz), akk 100% h nem adnak beírást.

másrészről megérdemelnéd, h elvegyék a szórakozási lehetőségeidet, hiszen azok a rossz jegyek nem maguktól teremtek.

2012. okt. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De csak aszt szeretném elérni hogy nekiabáljanak velem a suliba haverjaim elott ,aszt forever alone leszek mindoroke egyedul :(
2012. okt. 21. 20:10
 7/9 A kérdező kommentje:
De nemlenne ugy rossz hogy bemenenek holnap megneznek aznap elvenenek a szorakozásaimatt amivel tudnek aszt 1honapig egyfolytába nagyon sok tanulás egy folytába
2012. okt. 21. 20:14
 8/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? :D
2012. okt. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 --KT-- válasza:
nekem 5.-be már igazgatoínál tartottam de 6.-ba már egy se volt mer kussba maradtam az órákon!!!
2012. okt. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!