Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyit fizetnek havonta a...

Mennyit fizetnek havonta a gyakornoki és a friss diplomás programok keretében dolgozóknak?

Figyelt kérdés
Most fogom alapképzéses diplomámat megszerezni, és azért érdekelne,hogy beadjam-e a jelentkezésem budapesti cég gyakornoki programjára, ha nem ott élek, tehát megtudnék-e élni abból a fizetésből, amit kapnék gyakornokként egy multinál.
2012. okt. 22. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán ha elmondanád hogy milyen állásról lenne szó, azon felül hogy gyakornoki
2012. okt. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Változó munkahelyenként.

(Ez elég kielégítő válasz a kérdés fényében.)

2012. okt. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez tényleg elég változó...

Én egy nagy budapesti vállalatnál kaptam frissdiplomásan 200 bruttót gyakornoki programban. Tudom nem álomfizetés de jobban értékelem, hogy szinte rögtön felvettek (2 hónap telt el) és tudok gyakorlatot szerezni. Lesz ez több is :)

2012. okt. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
pénzügyi terület
2012. okt. 22. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!