Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az online...

Mi a véleményetek az online kresz-tanfolyamról?

Figyelt kérdés

Konkrétan erről lenne szó Http://www.webjogsi.hu

Csinálta már valaki így?

Mennyire hatékony?

Elég a sikeres vizsgához, vagy vegyek inkább könyvet?



2012. okt. 22. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem maga a tanfolyam is fölösleges, én a könyvből+CD-ből tanultam, órára aludni mentem be és hibátlanul írtam meg az elméletet.
2012. okt. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én így tanultam. Elsőre sikerült a KRESZ vizsgám, most már vezetek. Teljesen meg voltam vele elégedve. Ha volt időm bármikor tudtam itthonról kényelmesen tanulni. Nem kelet bent maradnom az esti tanfolyamra késő este meg hazabuszozni. Hamarabb KRESZ vizsgáztam mint az osztálytársam aki rendes tanfolyamra járt pedig ő hamarabb is kezdte a tanfolyamot.

Nekem az autósiskolába adtak cd-t amivel tudtam gyakorolni, ja én Edinánál tanultam.

2013. febr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kresz tanfolyamon én is szétuntam magam, nem is értettem, sokszor mit kell ezt túlbonyolítani. Végül CD+könyv+pár óra tanulással 1 hibaponttal elsőre mentem át kreszen.

Ez tipikusan az a terület, amit e-learningben sokkal jobban, költség- és időhatékonyabban lehetne tanítani...

2014. aug. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!