Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-titán elektronikus oktatás?

Kgaben kérdése:

E-titán elektronikus oktatás?

Figyelt kérdés
Ha vagyok regisztrálva az etitán.hun?Hogyan tudom használni,ha nem kaptam meg a felhasználó nevet és jelszót?
2012. okt. 23. 14:28
 1/1 WebjogsiMán válasza:

Kedves felhasználó(k)!


Az elméleti tanfolyamra történő regisztráció két főbb folyamat útján történik. Az első egy adatfeltöltő jellegű rögzítés a rendszerünkben; amit megtehet maga a tanuló, a gyakorlati képzésre választott oktatója, illetve az Educatio munkacsoport.

Az ily módon rögzített (tanulói) e-mailcímre küldi rendszerünk az automatikusan generált üzenetet, aminek alján található a regisztrációs link, mellyel a végleges regisztrációt intézheti a tanuló.

Az itt megadott felhasználónév és jelszó lesz, amivel a későbbiekben beléphet az E-Titan rendszerbe, amennyiben megerősíti a regisztrációt. (célszerű megjegyezni)

A továbbiakban kizárólag az info@e-educatio.hu e-mailcímre érkező kérésekkel, kérdésekkel tudunk foglalkozni; megértésüket köszönjük.

2012. nov. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!