Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megéri cnc forgácsolónak tanulni?

Megéri cnc forgácsolónak tanulni?

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem, és most indul cnc forgácsoló tanfolyam, szerintetek megéri elvégezni? van rá kereset, illetve, ha mellé elvégzek egy hegesztő tanfolyamot úgy jobb lenne nekem? Eltudok vele helyezkedni külföldön, vagy mo. on mennyit keresnek?

2012. okt. 24. 17:43
 1/2 anonim válasza:
Szerintem jó szakma, ha tanulsz mellette nyelvet és van külföldi kapcsolatod, menni fog.
2012. okt. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 FTommy válasza:
A cnc forgácsoló keresett, hiányszakma, itthon is, külföldön is. A heggesztő szintén hasonló, keresett melós. A külömbség az, hogy a cnc forgácsoló relativ tiszta munka, max kezet kell mosni ( ha vigyázol magadra) addig a heggesztő tetszik vagy sem, mindig büdös lesz, és füstös. :)
2014. febr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!