Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van még esélyem, hogy énekes...

Van még esélyem, hogy énekes legyek, vagy túl "idős" vagyok már hozzá?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, elég jó a hangom, de nem járok énektanárhoz. Szeretnék, de nem találtam eddig... az a kérdés lényege, hogy nem vagyok-e elkésve a dologgal. Most jutott eszembe, hogy ilyen mindenféle tehetségkutató műsorokba jelentkezhetek pár év múlva, de nem túl késő most elkezdeni az énektanulást? Meg fogok tanulni jól 20-25 éves koromig? Vagy pont időben vagyok?

2012. okt. 26. 18:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Elkésve nem vagy semmivel, bár nem tudom, mire számítasz. Elhiszem, hogy jó hangod van, de a tehetségkutatók alapján kb. 10 ezer emebrnek még jó hangja van ebben az országban (én is egy tucat lányt tudnék az ismerőseim közül felsőrolni, akiket meghívnék egy zenekarba énekelni, ha arról volna szó). Tehát az érvényesülés sok dolgon múlik.


Ettől függetlenül lehet képezni.

2012. okt. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!