Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki eredeti diákmatricát...

Aki eredeti diákmatricát árul, ő honnan tudja beszerezni?

Figyelt kérdés
Van ismerőse az egyik suliban, aki megszerzi neki? Vagy hogy?

2012. okt. 31. 01:04
 1/7 anonim ***** válasza:
gúgli, vannak hirdetések itt-ott
2012. okt. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De, aki az eredetit beszerzi valahonnan és azt árulja neten. Azt tudom, hogy ott hirdetik, de nem használtat, hanem az új, eredeti honnan van neki?
2012. okt. 31. 11:12
 3/7 agi91babe válasza:
92%

Szia!


Én egyszerűen csak "elhagyom a diákom", leszedem róla a matricát és eladom.Csináltatok újat. Vannak ismerőseim, és mikor mire van igény, "kisegítjük" egymást. Így valódi a matrica és a sorszáma is stimmel, tehát nem buksz le.

De kell némi gyakorlat a leszedéshez...

Írj privit...

2012. nov. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
agi91babe: Itt a rendőrség, köszönjük, hogy segítettél magad lebuktatni! IP címed bemérve és azonosítva!
2012. nov. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 agi91babe válasza:

haha...persze. ha holnap azt írom ki, hogy megöltem a szomszédom az is bizonyító erejű...hihető. ;)

egy névtelen kérdezős oldalon mindenki azt ír amit akar..te aztán tudod.

2012. nov. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
igen hülyegyerek, a rendőrség biztos beregelne, menj inkább ijesztgesd a dragonball dvd-t egy csavarhúzóval
2012. nov. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 agi91babe válasza:
:D:D:D
2012. nov. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!