Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha Kalkulusból?

Mit csináljak, ha Kalkulusból?

Figyelt kérdés

SZTE-re járok, de a Kalkulus I. eléggé megszívatott.

3pontom van a kiszhkból (hetente van egy, eddig 6 volt, mindegyik 3 pontos és úgy pontozzák, hogy 0/1/3) és a vizsgára kijutáshoz 10 pont kell minimum.

Mit lehetne ilyenkor tenni?

3 kiszh avn még hátra de minimális annak az esélye, hogy meglesz a maradék 7 pont



#SZTE #Kalkulus I.
2012. okt. 31. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdeklődj a nagyzh, vagy a pótzh után, vagy kérdezd meg, hogy lesz-e más lehetőséged.
2012. okt. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kiszhk vannak csak (Fülöp Vanda az előadóm és Mokri Dóra a gyakorlatvezetőm)
2012. okt. 31. 22:36
 3/4 chinmoku válasza:

tyű hallod... nekem Szabó LI az előadóm, Lantos a gyakvezetőm... eléggé meglepett, mennyire más a rendszer... nálunk 11 összesen megírhatóból 8 eredményét adják össze, amik egyenként 5 pontosak maximum... és 20 pont kell.

igazán okos megoldást erre nem tudok, mindenképp kérdezz rá szerintem a gyakorlatvezetőnél, hogy van e esetleg valami javítási lehetőség.

viszont én azért azt mondanám, ne add fel, én is szenvedek kalkulussal, kérj meg valakit, aki érti a dolgot, készülj rá sokat... jobbat sajnos nem tudok :\

2012. nov. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Semmit. Ha eddig nem tudtál összeszedni elegendő pontot ezután már nem fogsz. De ha még vizsgára el is jutsz akkor sem vagy előtrébb mert a vizsgán jóval nehezebb feladatok vannak mint gyakon és elméletet is kérdeznek, amit szó szerint kell tudni. Két lehetőség van, vagy jővőre nekifutsz újra és kicsit több erőbefektetéssel megcsinálod a tárgyad, vagy belátod, hogy ez az egyetemesdi nem neked való és valami más lehetőség után nézel. Ez utóbbit akkor ajánlom ha több tárgyból is buksz.
2012. nov. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!