Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mihez kezdtek, ha lediplomázto...

Mihez kezdtek, ha lediplomáztok és visszamentek a lakóhelyetekre, távol az egyetemtől/fősulitól, távol a megismert barátoktól, oda ahova már semmi sem köt?

Figyelt kérdés
Lassan diplomázok. Egész életemet eddig iskolában töltöttem, a főiskolai életet pedig kimondottan szeretem, de már nincs tovább lehetőségem folytatni a tanulmányaimat. Lehet furcsán hangzik, de félek kiszakadni ebből a környezetből és félek visszamenni haza, ahol egész nap unalom várna, mert a családomon kívül semmi nem köt oda. Tudom munkát kellene keresni, azon is leszek, de van rá esély, hogy nem találok, emellett otthon nincsenek barátaim és semmi másom sem.

2012. nov. 2. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
akk keress munkát ott, ahol most jársz fősulira/egyetemre.
2012. nov. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, mar most allj neki nezelodni! En sem tudnek a szulovarosomban elni mar :)
2012. nov. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!