Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van, ha nem tudom kifizetni?

Mi van, ha nem tudom kifizetni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy ha előző évben egy másik egyetemre jártam, de most átjelentkeztem és más szakra járok, de az előző egyetemen egy-két nem teljesített kreditért fizetnem kellene, de még nem tudom kifizetni csak később akkor pl. vizsgaidőszakban nem tudok felvenni vizsgát? Vagy ez nem függ össze? Tolnám egy kis ideig míg ki nem tudom fizetni...köszönöm!

2012. nov. 4. 10:13
 1/1 reptoid ***** válasza:

A két egyetemnek nincs köze egymáshoz, fel tudod venni a vizsgákat. Egyébként ilyen logika mentén elvileg tárgyat sem tudtál volna felvenni a félév elején.

Az ilyen jellegű tartozásokat (bukott kreditek, pótvizsgák stb.) pedig nem is szokták behajtani, jótékonyan elfelejtkeznek róla. Egyedül kolis, internetes tartozások azok, amiket muszáj vagy befizetni.

2012. nov. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!