Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » El tudná nekem valaki magyaráz...

El tudná nekem valaki magyarázni hogy működik idén a Bursa Hungarica ösztöndíjrendszer beadása? Ma hazaküldtek a városi önkormányzattól.

Figyelt kérdés
Teljesen meg vagyok keverve. Regisztráltam a eper-bursa rendszerbe itt neten, ahol mindenféle kérdésre kellett válaszolni (pl neptunkód, szak, egy főre jutó nettó átlagkereset stb). Kinyomtattam, de csak olyan formában találtam nyomtatást, ahol rányomta a pályázati lapomra, hogy csak minta, és csak adatok ellenőrzésére szolgál. Ezt ma bevittem, és azt mondta a nő, hogy ez nem jó, más űrlapot kell beadnom, mert ez csak minta. De mégis hol találom meg azt a beadási űrlapot?! A csatolandó dokumentumokról természetesen tudok, mindent összegyűjtöttem.

2012. nov. 7. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:

ugyanúgy, mint az e-felvételi. azon az eper hülyeségen kitöltöd a kitöltenivalót, kinyomtatod azt a szutykot amit készít és a kötelező mellékletekkel beadod az önkormányzatodnál.

kinyomtatni a beadott pályázatoknál lehet. kijelölöd a tiédet és nyomtatás. de ahhoz előtte véglegesíteni kell! akkor várni kellet 1-2 napot, míg megcsinálták a dolgukat az ott dolgozók és csak utána tudod kinyomtatni.

amit te nyomkodtál, az még a folyamatban lévő pályázatnál lehetett a próbanyomtatás.

2012. nov. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!