Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább, hogy stewardess...

Hogyan tovább, hogy stewardess lehessek?

Figyelt kérdés
Először is fogalmam sincs,hogy miképp ,hogyan működik ez az egész.15 éves vagyok ez az utolsó évem az alapiskolában,de egészségügyire megyek tovább.De nagy álmom,hogy betegek gyógyítása,ápolása helyett inkább stewardess legyek.Lehetséges ez? milyen iskola van erre?Hogyan s miképp műkörik ez?Tudom,hogy fontosak a nyelvek és érdekelnek is és szivesen megtanulnák perfekt angol. stb...:)
2012. nov. 8. 21:57
 1/6 A kérdező kommentje:
*működik ez!
2012. nov. 8. 21:58
 2/6 anonim ***** válasza:

Először is tanulj meg perfekt magyarul, aztán pedig az angol mellett még legalább egy nyelvet felsőfokon, és kettőt mondjuk középfokon, bár lehet, hogy egy harmadik is elég.

Ezen kívül vannak ugye olyan előírások is, mint hogy milyen magasnak kell legalább lenni, nagyjából hogy kell kinézni, stb.

Aztán persze kell az érettségi is, tehát arra figyelj oda nagyon, ott nem mondhatsz olyanokat, hogy "megtanulnák"...

2012. nov. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Magyarral nem lesz gond,helyesírást még gyakorlom! késő van már,fáradt vagyok... :)

szlovák lenne a második mivel Szlovákiában lakom és az angol,német vagy még nem tudom.

Köszönöm.

2012. nov. 8. 22:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Az angol, német az szuper lesz, tanuld meg őket minél jobban.
2012. nov. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Első válaszadónak nincs igaza anyukám stewardess volt a MALÉV-nál és csak angolból volt felsőfokúja,és egy csomó kövér vagy alacsony kollégája volt...
2012. nov. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csődbe is ment a MALÉV, nem biztos, hogy azzal kell példálózni...
2012. nov. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!