Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Logisztikai ügyintéző, PR...

Logisztikai ügyintéző, PR ügyintéző?

Figyelt kérdés

Emelt szintű érettségim lesz, utána szakmát szeretnék. Gondolkoztam a logisztikai ügyintézőn, és a PR ügyintézőn. Ha jól néztem, nagyjából ugyanazt csinálják.

Mit jelent a PR tevékenység?

Mennyit keres egy logisztikai és egy PR ügyintéző megközelítőleg?

Esetleg tapasztalatok ezekkel a munkákkal kapcsolatban?

köszönöm a válaszokat!:)


2012. nov. 9. 07:40
 1/3 anonim válasza:

A PR ügyintéző feladatai:


Kapcsolatot tart a partnerekkel, ügyfelekkel, a médiával. Irodai, ügyviteli adminisztrációt végez. Részt vesz a pr-tervezési folyamatokban. Kommunikációs, marketing- és pr-tevékenységet végez, koordinál, vállalati és márkaarculatot épít. Reklamációs eseteket kezel. Irodatechnikai és multimédiás eszközöket kezel.


Én pl logisztikus vagyok. Nem ügyintéző, hanem műszaki menedzser. Sajnos manapság a logisztikánál sok helyen megkövetelik a targonca vezetői engedélyt is. Főleg a gyáraknál van az, h egy logisztikus nem csak a gép előtt ül egész nap, hanem besegít a targoncázásba is. Magyarán 2 munkát csinál 1 ember. Persze ez nem minden cégre igaz, és nem minden logisztikai állás fajtára.

Az h mennyit keresel, az a cégtől függ, és attól, h a meghirdetett állásra hányan jelentkeznek, és hány olyan ember van, aki mondjuk ugyanolyan végzettséggel bír mint te, mégis kevesebb pénzt kér a munkájáért.

2012. nov. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
És még nem árt ha beszélsz egy nyelvet! Főleg a logisztikában!
2012. nov. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen!

azt meg tudnad meg mondani, hogy mit jelent a PR tevekenyseg?

2012. nov. 9. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!