Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Normális az igazgatóhelyettes?...

Normális az igazgatóhelyettes? És amikor anyámnak elmondtam, neki adott igazat.

Figyelt kérdés

Van egy öreg nő az iskolában, ő az igazgató helyettes is és mindenbe beleköt., ráadásul a többi tanárunk is mesélte, hogy ha valami nem tetszik neki, velük is ugyanúgy ordibál, mint a diákokkal.

Az egyik szokása, hogy mindig lemosatja a lányokkal a körömlakkot. Én nem túl sűrűn festem a körmöm, de elvileg még világosabb színű lehet, és egyszer be volt festve egy elég halvány rózsaszínesre a körmöm, mire elküldött az igazgatóiba, hogy mossam le...

Aztán volt, hogy mentem a folyosón, ő szembejött velem. Köszöntem is neki teljesen normálisan, és még veszekedett velem a folyosó közepén, hogy én mit köszöngetek?? (Hozzáteszem, máskor mindig ő szidja a diákokat, hogy milyen neveletlenek vagyunk, hogy nem köszönünk a tanároknak, ilyesmi...én mindig szoktam a tanároknak köszönni)

És ez most történt pár napja: elvesztettem a bérletemet az iskolában és a portás, miután megkérdeztem, azt mondta, menjek fel a titkárságra és ott kérdezzem meg, hogy nem adták-e le. Oké, fel is mentem, az igazgatóhelyettes épp ott volt és beszélt valamit az ott lévő emberrel, majd amikor befejezte a beszédét, köszöntem és kérdeztem, hogy nem adtak-e le egy bérletet. És ezért képes volt velem üvöltözni vagy 5 percig, hogy én hogy képzelek, hogy csak úgy bemegyek oda és minden előjel nélkül megkérdezem, hogy nem adták-e le a bérletemet? Basszus, mit csináltam volna, írnom kellett volna napokkal azelőtt egy levelet, hogy 2012. 11. hó x.-én x óra x perckor bemegyek és megkérdezem,, vagy ezt most hogy gondolta?? Nehogy már külön kérvényt kelljen benyújtanom egy kérdés miatt, úristen...

Nekem eléggé úgy tűnik, csak velem ilyen idegbeteg, pedig semmit nem tettem, nem vagyok rossz gyerek sem, sőt az osztályból pl. nekem az egyik legjobb a magatartásom, rossztanuló sem vagyok...sőt, anyám régóta ismeri is személyesen és elvileg jóba is vannak, akkor nem értem, miért viselkedik így...

És amikor anyának elmondtam, hogy ilyeneket csinál, még ő volt felháborodva, hogy én mit panaszkodok és hogy neki van igaza. De miben? A körömlakkot még megértem, de hol normális az, aki azért veszekedik valakivel, mert köszönt neki???


2012. nov. 10. 17:00
 1/8 anonim válasza:
58%
Szerintem anyukád azért védi mert jóban vannak. Mellesleg nem, nem normális az ilyen ember.
2012. nov. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, lehet hogy ezért. Csak mondjuk én meg a gyereke vagyok :S
2012. nov. 10. 17:08
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Ha flegmán köszönsz neki akkor érthető. Vagy pl.: hellóka, vagy szeva stb. Hány éves vagy?
2012. nov. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy idegsokkos nő, hagyd rá nem tudsz vele mit csinálni.
2012. nov. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Savanyú pina az a nő, fogadjunk vagy nincs családja, vagy azok is utálják. Nekem aztán pampoghatna, egyik fülemen be, másikon ki. Édesanyád hozzáállása az, ami szomorú inkább.
2012. nov. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Az igazgatónőnk volt ilyen. Utolsó évben, amikor leváltották, ráadásul az osztályfőnököm is lett.

Nekem sem hittek a szüleim, főleg apám nem és ez nagyon nem esett jól, főleg hogy soha nem állt hozzám így. Pedig még arról sem lehetett szó, hogy jóban legyenek, hiszen nem is ismerték egymást.

Nemrég úgy adódott, hogy a főnöke lett. Mármint apámnak. Na, most elismerte, hogy igazam volt akkor, de a saját bőrén kellett megtapasztalnia.

2012. nov. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A nő családjáról nem tudom, hogy állnak hozzá, nem nagyon ismerem a magánéletét. De ha jól tudom, van egy fia.

17 : 16 Nem tudom, te hol élsz, de nálunk nem szokás felnőtteknek, főleg nem tanároknak, és legfőkébb nem az igazgatóhelyettesnek helókával és szevával köszönni... És egyébként 15 éves vagyok, de nem tudom, ez most miért számít ennyire, lehetnék 12 vagy 30 éves is, az a nő akkor is egy k.csög.

2012. nov. 10. 18:17
 8/8 anonim válasza:
Debreceni vagy, kérdező? És még oda jársz?
2014. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!