Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki segítene nekem összeirn...

Valaki segítene nekem összeirni, mit kell vinnem a koliba?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

remembered.gportal.hu -n van ilyen lista, nézz utána ;-)

jó koleszes éveket neked is

2009. aug. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
2009. aug. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Nem tudom milyen hely, de tisztálkodó szerek bizti(sampon, tusfürdő, fogkefe, fogkrém, wc papír, pzs, törölköző min 2, fésű)ha kell ágynemű, esetleg kispárna, tányér, evőeszköz, szalvéta,pohár. Ezen kívül papucs vagy váltó cipő, télre egy jó vatsag pléd(nem mindenhol jó a fűtés). Most egyenlőre ennyi. Én is kollégista voltam, nagyon szerettem, ha van még kérdés szívesen válaszolok. Hová fogsz járni suliba?
2009. aug. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egri Szent Lőrinc Vendéglátó és Idegenforgalmi Szakiskola, Szakközépiskola és Kollégium



fodrász tagozata:D

2009. aug. 13. 21:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, hogy régen volt, de 9 évig laktam koleszban. Ha

pénzem volt, nem nagyon hiányzott semmi. :-)

2009. aug. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
laptop,pénz,többit hozza a futár:D
2009. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát először is alap dolgok: tusfürdő, sampon, törölköző, pizsama, fogkrém, fogkefe, pohár, tányér, kés, villa, kanál, vállfa,zuhanyzós papucs, és rendes papucs,lakat a szekrényedre,ágynemü


Aztán némi háztartási eszköz: olló, szigszalag, cellux, esetleg 1 kalapács:)


Például a szekrényed polcaira vihetsz valami csomagoló papirt,meg általában van faliujság oda is vihetsz valamit, hogy otthonosabb legyen a szobád

2009. aug. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!