Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik nem az anyanyelvükön...

Akik nem az anyanyelvükön tanulnak a suliban, azok hogyan tudnak lépést tartani a többiekkel? Magyarul elég lenne párszor átolvasnom és menne, de így kénytelen vagyok mindent magolni, ami nagyon időigényes.

Figyelt kérdés
Hiába tudom, hogy mit tanulok muszáj így tanulnom, mert nem tudom magam kifejezni, a szakszavak kikészítenek. Jár még valaki hasonló cipőben? Megoszthatná velem/velünk, hogy hogyan oldja meg ezt a feladatot. Köszönöm
2012. nov. 17. 09:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem tudok magolni.

Úgy csináltam hogy értelmeztem a szöveget és egy külön füzetbe átírtam a saját szavaimmal (idegen nyelven persze). Olyan szavakat használtam amit könnyen megjegyzek.


Persze, tudom hogy időigényes így, de nekem ez vált be.

2012. nov. 19. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!