Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 7. osztályos tinilánynak...

7. osztályos tinilánynak spirál, vagy sima füzetet vegyünk?

Figyelt kérdés

A lányom imádja photoshoppal megcsinálni a füzetborítóit, csakhogy, ez csak a sima füzeteknél működik. A spirált nem igazán szereti, mivel a baloldalon nyomja a csuklóját, mégis, a legtöbbet azt ajánlják.

Szerintetek?

Esetleg van valami jó ötletetek, hogy a spirál füze lapjára, hogy tehetnénk fel a lányom által csinált borítót?

Köszönöm, előre is.


2009. aug. 15. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:

1xrűen be feditek ugyanúgy mintha sima füzetettel járnátok el, remélem így gondoltad :)

bár nekem sem amikor már piszkálja a csuklóm de muszáj, meg praktikusabb

17/F

2009. aug. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Spirál elég lesz középiskolában, ott mindenki azt használ.

Sajnos nincs ötletem, esetleg ragasszátok rá elől hátul, csináljátok olyan méretűre.

2009. aug. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Páran csinálják úgy, hogy a spirál elő- és hátlapjára ragasszák a méretre kinyomtatott képet. Ha jól le van ragasztva, egész mutatós. :)

A kérdésre válaszolva: szerintem sima füzetet vegyetek. Egyrészt ott könnyebb borítót csinálni, másrészt nem zavar írásnál, szerkesztésnél, harmadrészt könnyebb, mint a spirálfüzet.

15/L

2009. aug. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Egy év volt gimiben, mikor minden füzetem spirál volt, hát nem kívánom senkinek, mintha kövekkel lett volna tele a táskám. Soha többé még a kezembe se vettem spirál füzetet :D Mindenki azt használ amit akar, legalábbis nekünk már 7.-ben sem szabták meg, gimiben meg méginkább nem. Szerintem a nagy alapú nem spirál füzet a legjobb.
2009. aug. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A spirál füzet jobb. Egyrészt több fér bele, és ha mondjuk valami korábban tanult dolgot meg kell keresni, akkor egyszerűbb, ha egy évben mondjuk csak egy füzete van. Remélem érted, h mire gondolok. Egyébként a jobb minőségű spirálfüzetek strapabíróbbak, mint a simák. És az első, meg a hátsó borítóira is tudtok képet ragasztani. Az meg hogy nyom a spirál, hát ez hátránya, de hidd el, meg lehet szokni.
2009. aug. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%
legyen már ez a legnagyobb problémád:D:D:D:D
2009. aug. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%

Piros vagy zöld zoknit vegyek a lábamra???

Remélem ezzel elárultam, mi a véleményem erről a kérdésről.

2009. aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Először is kicsit se izé, hogy egy anya intézi 7. -es korában a füzetet? Égő, hogy nem bírja magának -.-

Na mind1, kérdésedre felelve: tök mind1. Ami nektek jó és kész. Amúgy mind2 jó :)

2011. szept. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem 7-ben minden füzetet spirál nélküli volt, ráadásul kis méretű, szóval szerintem még felesleges a spirál. Most, hogy középsulis vagyok persze már spirált használok, de hamarabb tényleg felesleges.
2012. aug. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jobb a sima
2016. okt. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!