Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó téma? (Biológia...

Mikalengo kérdése:

Szerintetek jó téma? (Biológia előérettségi projektmunka)

Figyelt kérdés

Szerintetek jó ötlet ha a delfinekről írok projektmunkát?

Csak szeretnék segítséget kérni!

Szerintetek milyen altémákat írjak?

Van más jó téma(könnyű) ?



2012. nov. 19. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyat válassz, ami érdekel és sokat tudsz róla írni. Nem adunk ötleteket, ez a te projectmunkád, neked kell kitalálni mit írj bele
2012. nov. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a cukorbetegségről írtam. Szerintem az nem volt nehéz.
2012. nov. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2es vagyok. Nekem az tanárnőm ezeket ajánlotta, hogy ezek könnyűek.:

4. Pattanások és kezelésük. Milyen korban, milyen bőrű


embereknél jelennek meg, megjelenésük hogyan függ a táplálkozástól, életmódtól?Függ-e a hajszínt és a bőr típusától a pattanások száma, megjelenése? Osztálytársak, kortársak kikérdezése, csoportosítása hajszín, bőrtípus szerint.

6. Vérnyomás megfigyelése (vérnyomás-szabályozás, saját vérnyomás mérése naponta több alkalommal, többféle élethelyzetben, hosszabb időn át, adatok elemzése, több személy vérnyomása is összehasonlítható hasonló élethelyzetekben).


26. Ásványvizek összetétele és hatása az emberi szervezetre. Több ásványvíz kémiai összetételének összehasonlítása, ember ionháztartása, napi szükséglet, Ca-tartalom mérése vagy egyszerű


kimutatása ásványvizekben, kérdíves vizsgálat, hogy ki milyen ásványvizet fogyaszt és mi alapján választ.

27. Multivitamin készítmények összetétele. Multivitamin tabletták összetétele, árösszetétel értékelése, napi szükséglet, vitaminok hatásai, kérdív a vitaminfogyasztásról.


29. Élelmiszerszínezékek és édesítszerek üdítitalokban. Többféle üdítőital összetételének összehasonlítása, anyagok hatásai, kérdíves felmérés a fogyasztásról.

2012. nov. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nálunk az érdekességeket szeretik. ha pl. olyan állatról írsz, ami van az állatkertben és elmész önkéntesnek segíteni ahhoz az állathoz (elvileg ilyet nem lehet, de egy kis pitizéssel megoldható...) vagy ha egy laborba mész és az ottani kutatási témáról írsz.
2012. dec. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És mivan akkor ha nincs ötletem ,egyszerűen nemtudom miről írjak
2012. dec. 5. 19:16
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ne csinálj projektmunkát. Az nem kötelező!!!!
2012. dec. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!