Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valakinek nincsenek kidolgozot...

Valakinek nincsenek kidolgozott Pedagógiai asszisztens tételei?

Figyelt kérdés

2 hónap múlva fogunk vizsgázni, egy kis részéhez már megvannak a kidolgozott tételek, de két tanár oktatta, és azok amiket az illető oktató adott le azokról szinte semmit nem tudunk, mert a legtöbbször nem is a tananyagról beszélt, hanem éppen ami őt foglalkoztatta...-.-

Interneten már többször is próbálkoztam, kerestem, de nem találtam semmit.

Esetleg aki már elvégezte ezt a tanfolyamot, vagy most végzi, de megvannak a tételei, vagy jegyzetei és el tudná küldeni azt nagyon megköszönném, vagy ha tudnátok olyan weboldalt ahonnan letudnám tölteni az nagyon jó lenne.

Előre is köszönöm!!


2012. nov. 20. 10:59
 1/4 HCsvirág válasza:
Szia! Én most kezdem a tanfolyamot, egyelőre nincsenek tételeim, viszont, ha Neked esetleg már sikerült szerezned, nagyon megköszönném, ha valahogy továbbítanád nekem! Sok sikert a vizsgádhoz! :)
2013. jan. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Most úgy van, hogy magunknak dolgoztuk ki aztán lesz ami lesz, ha jó lesz a vizsgára, majd írok privátot és átküldhetem.

2013. jan. 28. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Most fontolgatom, hogy beiratkoznék egy ilyen tanfolyamra. :) Meg tudnátok nekem írni, hogy milyen "tantárgyak" vannak a képzésben? Köszi! :)
2013. febr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egy tanfolyamon nem nagyon vannak külön tantárgyak......

inkább egy bővebb "témakört" boncolgatnak.

2013. ápr. 21. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!