Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretnék egyetemet váltani,...

Szetrox kérdése:

Szeretnék egyetemet váltani, újraérettségizni, felvételizni ugyanarra a karra, kell-e valamit fizetnem? Többi lent

Figyelt kérdés
Ha idén elkezdtem a fogorvosit Pécsen, de azt szeretném hogy a következő félévemet passziválva újraérettségizzek kémiából, és felvételizzek a Semmelweisre fogorvosira, akkor kell-e fizetnem? lehet-e a hallgatói szerződést módosítani(ha jól emlékszem valahol benne van hogy a szerződés módosítható), ha igen akkor hol kéne intézkedjek? köszi

2012. nov. 21. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:

"ha jól emlékszem valahol benne van hogy a szerződés módosítható"


- Ha aláírtad, akkor nálad jobban ezt senki sem tudhatja.


Egyébként átjelentkezni szokás, illetve lenne jogos ebben a helyzetben (hiszen ugynazt tanulnád tovább, és a hallgatói szerződés megnehezíti a helyzetet). Na, most ahogy én tudom, nagyon jó átlaggal, és csak költségtérítésesre lehetne átjelentkezni e két egyetem közt (de speciel ezeknél a szakoknál, karoknál, nem tudom a szabályozást). Ha újrafelvételizel, valószínűleg fizetned kellene a féléves pécsi kiruccanásért.

2012. nov. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen köszi az átjelentkezést tudom hogy működik:)

a probléma azzal van, hogy sajnos nem tudom(vagy nagyon nehezen) folytatni az egyetemet Pécsen, mindenképp fel kéne menjek. nem tudsz egy hivatalos forrást ahol ezt megkérdezhetem?

2012. nov. 21. 19:06
 3/3 anonim ***** válasza:
A hivatalos forrás a szerződés, amit aláírtál. Tudtommal az nem egységes, de akárhogy is, Te tudod, mit írtál alá.
2012. nov. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!