Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Munkavállalás Az Európai...

Munkavállalás Az Európai Unióban. Van tapasztalatotok erről?

Figyelt kérdés

Előadást kell erről a témáról tartanom, és a sablon anyagok mellé szeretnék tapasztalatokat is elmondani. Illetve engem is érdekelne, mert lehet kimegyek.


Mindenféle érdekelne, pl hogy milyen nemzetiségű vagy és hová mentél dolgozni, hogy találtad az állást, milyen biztosításokat kellett kötni, mire vagy jogosult külföldön.


Köszönöm szépen!


2012. nov. 27. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Most arra kérsz minket hogy írjuk le életünk egy szakaszának történetét?? Ennyire belemászva??

Magyar vagyok.

Angliába mentem

Kint találtam állást, CV beadogatással.

Kötöttem biztosítást

Jogosult vagyok pár dologra..

2012. nov. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az EU-n belül szabad munkaerőáramlás van, azaz bárhova mehetsz dolgozni külön engedély nélkül.

De ha belegondolsz a magyarországi munkavállalás is EU-n belüli munkavállalás.

2012. nov. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, valami olyasmi, mert szeretném színesíteni az előadásomat. De azért köszi a válaszokat.
2012. nov. 28. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!