Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az alábbi diplomák közül...

Az alábbi diplomák közül melyikkel lehet német nyelvterületen (Ausztria, Németország) elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
kertészmérnök, gazdasági és vidékfejlesztési agrármérnök, gazdálkodási és menedzsment, műszaki menedzser, pénzügy és számvitel
2012. nov. 29. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik után sem kapkodnak arrafelé ezek közül. Én a helyedben inkább ipar, szakmunka esetleg vendéglátás-turizmus vonalon gondolkodnék. Ha tényleg irtó jó vagy a szakmádban, akkor szerintem bármivel el lehet ott helyezkedni, pl. egyetemen akár magyar irodalmat is lehet valami eldugottabb tanszéken és karon tanítani, csak az esélyek és a kereslet nem mindegy.
2012. nov. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ápoló!!!!!!!!!!!!!
2012. nov. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: köszönöm, gondolkodom ezen az opción is.

Másodiknak: egészségügy semmiképpen. Elég erős fóbiám van az orvosi műszerektől és a vértől.

2012. nov. 29. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!