Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tegnapi kikapott angol doga,...

Tegnapi kikapott angol doga, mit tegyek??

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tegnap kikaptunk egy angol dogát, ami kettes lett. Ez engem nagyon bánt. Azóta is. És az a legnagyobb baj hogy külföldön szeretnék majd élni. És idáig úgy 3,4 voltam angolból, mostmár csak 3-mas. De a legdurvább mégis az hogy szinte szembesültem azzal hogy sík hülye vagyok angolból. A szódogáim,ragozás stb az mindíg 3-4-5 ös. Amikor máskor írtunk szódogát és 2 es lett, az nem nagyon érdekelt mert olyan szavak voltak benne hogy: póni,kiskutya,fűszerpaprika stb... De ez most lelkileg bánt. Mert tudom hogy olyan anyagrészből kaptam ami fontos. (Mondatalkotás) Azonban a mondatalkotás EGYÁLTALÁN nem megy. Valaki segítene angolból? És hogy tegyem magam túl a dolgon?



2012. nov. 30. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs a sulidban korrepetálás? Vagy nem tudod megkérdni a tanárt hogy segítsen?


Amúgy ha gondolod én is tudok segíteni. Írj üzenetet, írd le benne hogy mit tanultok, mit rontottál el, és talán ki tudunk belőle hozni valamit.

2012. nov. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen suliban kérdezd meg a tanárod hátha tud veled foglalkozni járj korrepetálásra szerintem nem szégyen.

Kérd meg egyik osztály társad aki jó az ilyenekben vagy egy ismerőst otthoni környezetből.


Majd legközelebb jobban fog menni tanuld meg ami nem ment...

2012. dec. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Angolban nincs nem fontos szó pl ezek is fontos szavak amiket felsoroltál...
2012. dec. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!