Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes 5 évfolyamos szakra...

Érdemes 5 évfolyamos szakra menni? Nagyon "fárasztó"?

Figyelt kérdés
9. osztályba készülök,minden álmom,hogy megtanuljak tökéletesen beszélni angolul,nagyon szeretem a nyelveket.Csak az az egy probléma van,hogy minden a szak ahol a nyelveket emelt szinten tanítják 5 évfolyamosak.Ez az egy dolog tántorít el(meg a szüleim sem nagyon egyeznek bele..),nem sok idő az az 5 év?Testvérem egyik ismerőse most fogja befejezni 5. évét és azt mondta,hogy az az utolsó év már felesleges és nagyon fárasztó..szerintetek megéri?Más szak annyira nem nyerte el a tetszésemet és mostmár nagyon elkéne döntenem.Segítsetek!:(
2012. dec. 4. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nagyon is jó. Nyersz egy évet pluszban, hogy eldöntsd mi akarsz lenni, a 9. évfolyam pedig egyenesen gyerekjáték.
2012. dec. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyenen vagyok. 9.-ben heti 13 órát tanultam angolt. Mára azt mondhatom, hogy jó vagyok az angolban, és még egy középfokút is le tudnék tenni.
2012. dec. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó év mindenhol nehéz ha komolyan veszed az érettségit.
2012. dec. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is megéri. Tavaly 19 óra/hét volt a nyelvóráim száma. Nekem nagyon sokat tett hozzá a tudásomhoz.
2012. dec. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!