Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet angolból gyorsan...

Hogyan lehet angolból gyorsan és fejbenmaradóan szavakat szódolgozatra megtanulni?

Figyelt kérdés
Holnapután lesz egy szódolgozat. Tudom, hogy miből kell készülni, de nem tudom, hogy tanuljam meg gyorsan úgy, hogy bent is maradjon a fejemben. S.O.S.!!!

2012. dec. 4. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A legbiztosabb módszer a szókártya. Egyik oldal angol, másik magyar, és addig gyakorolsz, amíg folyamatosan nem tudod, amikor kapásból rávágod, megtanultad. Én mindig ezt a módszert használom, és abszolút beválik, benne is marad a fejedben.
2012. dec. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én ezt a programot használom:

[link]


Előnye, hogy úgy is beállíthatod a gyakorlást, hogy csak a betűre pontost választ fogadja el, így írásbeli vizsgán jó lehet.


Hasonló online módszer a szokincsfejkeszto.hu

Időt így is-úgy is kell rá szánni, míg megcsinálod a saját listádat. Épp úgy, mint a szókártyákra.

2012. dec. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!