Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon félek az írásbeli...

Nagyon félek az írásbeli érettségitől! Hogyan készüljek fel rá?

Figyelt kérdés
Nagyon félek a magyar és a töri érettségitől! Magyarból seggtitán vagyok, nem tudok fogalmazást írni, érvelni szintén nem.. Töriből ugyanez. Hogyan tudnék gyakorolni? Többi írásbeli tantárgy meg a szóbeli nem izgat, de ez a 2.. Félek h a 2-est se tudom majd megírni!
2012. dec. 5. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Magyarból a szövegértővel fel tudod húzni. Egyébként az érvelés sem nehéz, ha ott ülsz fölötte majd meglátod.

A töri annál is egyszerűbb. Ha figyeltél órákon, simán menni fog. Alapműveltségre kérdeznek rá. Igazából minden tantárgy úgy lett kitalálva, hogy a kettest össze tudd szedni (bár ezen akarnak változtatni) Nem véletlenül jutottál el az érettségiig, szóval ne parázz rá :) Szerintem nem olyan vészes, ahogy azt a tanárok mondják, csak ezzel szeretnének motiválni benneteket.

üdv: egy tavaly érettségizett (19/L)

2012. dec. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, megnyugtattál vele! :) Lehet hogy csak tényleg nagyon ráparázok néha, mert van ilyen magyar előkészítő és amikor mondja h hogyan kell majd 3 oldalt írni hirtelen lesokkolódok. :)
2012. dec. 8. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!