Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha lejárt az ideiglenes...

Ha lejárt az ideiglenes diákigazolványom, és igénylek újat, mert még nem jött meg a rendes diákim, akkor az újabb ideiglenesnek ugyanaz lesz a száma, mint az előzőnek?

Figyelt kérdés
Mert pl bérletnél elég gáz, ha már fel van írva rá a szám, és hónap közben jár le az ideiglenes és igényelni kell újat, annak meg más a száma. Tudtommal nem lehet javítani a bérleten semmit.
2012. dec. 6. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Mind a két papírt magaddal kell vinned ami hónap közbe lejárt és az újat is.
2012. dec. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a régit újra lefénymásolták és lepecsételték, úgyhogy két papírral jártam két hétig. Ezzel nem is volt bajom, inkább azzal, hogy az egyik köcsög ellenőrnek nem volt elég a személyim meg a lakcímkártyám személyazonosságként, majdnem megbüntetett, csak aztán két csoporttársam, akik velem voltak, mondták, hogy én az vagyok, aki. Most emiatt kikértem egy iskolalátogatásit is, ha legközelebb látom azt az ellenőrt, bizisten feldugom az orrába az igazolásom -.-
2012. dec. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!