Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Miskolci Egyetemen elmehetek...

A Miskolci Egyetemen elmehetek a diplomaosztóra, és ott kapok valamilyen igazolást az oklevél helyett ha nincs meg a nyelvvizsgám?

Figyelt kérdés
Mert egyes egyetemeken el sem mehet az, akinek nyelvvizsga hiányában nem adják oda, máshol viszont adnak helyette egy igazolásfélét. Nem tudom az ME melyik kategória.

2012. dec. 10. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Elmehetsz,de csak megnézheted hogy a többiek átveszik a diplomájukat,neked a tanulmányi ad majd a tanulmányiban egy papirt,hogy igen,elvégezted (keménylapon,sorszámozott hivatalos papir)

De a dékán nem fogja odaadni teljes harcidiszben


(én is ME-n végeztem,én is tanulmányistól kaptam csak)

2012. dec. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöma választ! és ha már megvan a nyelvvizsgám a következő diplomaosztóra bejelentkezhetek, h. legyen teljes "harcidíszes" átadásom is?
2012. dec. 10. 17:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen,tanulmányin kell szólni,és akkor neked is átadja a dékán,foghatsz kezet velük,sírhatnak a szülők (anyám mániája,ő diplomaosztómon akart sirni...)
2012. dec. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:)) Köszönöm! Én is a család miatt (is) akarom a felhajtást, had legyen büszke anyukám! :D
2012. dec. 11. 15:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Meglett azóta?
2014. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!