Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miből van kisérettségi?!...

Miből van kisérettségi?! írásbeli? Szóbeli? 10. osztály

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 19:06
 1/4 anonim válasza:
Szóbeli
2009. aug. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

tudtommal ez iskola függő, nálunk pl. csak matek,magyar meg nyelv volt és csak írásbeli...

de a párom sulijában töri is volt, és náluk csak szóbeli...

általában a kötelező érettségi tárgyakból van!

2009. aug. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem most volt április-májusban a kisérettségi szintén 10. évfolyamon.

Nekünk áprilisban volt írásbeli nyelv, matek, nyelvtan. Májusban meg egy nap alatt a szóbeli töriből meg irodalomból. Én az írásbelikre nem készültem különösebben és nem is voltak nehezek. A szóbelik előtt egy hetet tanultam és 4es, 5ösök lettek, tehát az sem vészes pedig amúgy 2,7es átlagom volt év végén szóval nem nehéz csak paráztatnak.

Amúgy nekünk idén is lesz nyelvből szóbeli meg asszem töriből írásbeli.

2009. aug. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
meglehet bukni?ha tegyük fel 3 as vagyok évközben angolbol de nemsikerül a vizsga akkor pótvizsgázni kell?
2011. márc. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!