Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet érettségire jelentkezni...

Lehet érettségire jelentkezni egy tantárgyból is?

Figyelt kérdés
Egy tárgyból kellene érettségiznem, ami kell az egyetemhez. Ugyanabban az iskolában akarok ahol csinálom az OKJ tanfolyamot, csak az OKJ nem biztos, hogy meglesz, mert betegségekből kifolyólag nem lesz meg az év. Ettől még abból az egy tárgyból érettségizhetek ugyanabban az iskolában?
2012. dec. 13. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet érettségizni egy tantárgyból is, feltéve persze ha már megvan az érettségi-bizonyítványod.

Hogy hol tudod letenni, azt nem tudom.

2012. dec. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

[link]

az OKJ-nak nem sok köze van ahhoz hogy érettségizel, max annyi h ha elsőre mész a tárgyból akkor ingyen van mert van tanulói jogviszonyod vagy valami ilyesmit hallottam, erről érdeklődj a sulidban mert ez nem 100%-os infó :)

2012. dec. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazából az a lényeg, ha esetle ne adj Isten megszűnne a tanulói viszony, akkor is kereshetem-e a iskolát az érettségi szándékommal. Érettségim már van, plussz egy tárgy kellene nekem.
2012. dec. 13. 22:05
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy kérdés még: osztályozó vizsgán az összesített hiányzás százaléka alapján kell menni vizsgára vagy tantárgyanként?
2012. dec. 13. 22:21
 5/5 anonim ***** válasza:

ha megszünne a jogviszonyod is nyugodtan jelentkezhetsz annál a sulinál, bár fogalmam sincs melyik suli lehet, nagy valószínűséggel tartanak tavaszi érettségi vizsgákat, ezt csak azért mondom mert pl: őszi érettségit nem minden középiskola szervez.

az osztályozóvizsgás kérdésre nem tudok érdemben válaszolni fogalmam sincs hogy működik bocsi

2012. dec. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!