Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi alapján választanátok...

Mi alapján választanátok magán matek tanárt?

Figyelt kérdés
Olcsó legyen? Házhoz jöjjön? Nő legyen? Férfi legyen? Fiatalabbat, vagy idősebbet?
2012. dec. 15. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen alapon nem lehet dönteni. Te tudod, hogy mik a preferenciáid. Én például egyetemista koromban simán jártam házhoz, de most már nem vagyok hajlandó erre időt pazarolni. vagy jön hozzám a diák, vagy keressen mást.

Szerintem se a nem, se a kor nem számít. A lényeg az, hogy tudjatok együtt dolgozni. tehát szerintem nem kell attól félni, hogy ha egy-két alkalom után úgy érzed, nagyon nem jön be a tanár stílusa, nem tudtok egymásra hangolódni, akkor fel kell állni és keresni valaki mást.

2012. dec. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én egyetemista lány vagyok, házhoz megyek Budapesten. Tanítottam már lányokat, fiúkat is, mindegyikükkel jól kijöttünk, és sikerült is nekik az érettségi, felvételi.

Ha esetleg budapestiek vagytok, keressetek meg nyugodtan!

Nálam elég nagyok a követelmények, de szerintem csak így érdemes, és aki fizet, az is azért fizet, hogy tanuljon is valamit a gyerek.

2012. dec. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!