Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mindenki ingyen...

Szerintetek mindenki ingyen tanulhat majd az egyetemen 240 pontól? (Orbán Viktor mondta hogy egy ilyen tervezet lesz a keretszámok helyett)

Figyelt kérdés
Persze már én sem igazán hiszek az ilyesmibe. De gondoltam a ti véleményetek is érdekel.
2012. dec. 15. 23:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk ezt a találgatást majd kiderül, hülyeség minden félszavakból kombinálni. De, hogy a kérdésre is válaszoljak biztos, hogy nem. Lehet felemelik a minimumot 340.-re és az felett igen.
2012. dec. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

azt is mondta, hogy ne azt nézzük mit mond, hanem, hogy mit tesz.

tehát aki hisz neki, az idióta.

2012. dec. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Nem mondta, hogy ilyet tervez. Igazából annyit mondott, megoldja a hétvégén a keretszámok kérdését, és azt mondta, nem lesznek keretszámok. Ebből azt hiszel el, amit elhiszel, a te dolgod. Konkrét utalást még nem tett a rendszerre. Bár nem vagyok egy gazdasági szakember, de ha már elfogadták a jövő évi költségvetést, akkor így is-úgy is ugyanolyan kevés pénze lesz az államnak oktatásra, és max. csak nagyobb szarba kerülhetünk.
2012. dec. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

23:58

[link]

Maga a miniszterelnök honlapján olvasható.


DE PERSZE MÁR ÉN SEM HISZEK EL ENNEK A HAZUG EMBERNEK SEMMIT. De azért a vélemények érdekelnek.

De egy valamit tudok ha mondjuk 350 körülire emeli a ponthatárt megy a féltégla a fejéhez.

Amúgy én magam Kémia-Biológia tanárnak tanulok. Pécsi tudományegyetemre szeretnék majd menni 260-280 köröli ponttal.

18/F

2012. dec. 16. 00:17
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"Maga a miniszterelnök honlapján olvasható. "


Igen ott, de van benne egy rész:

- ez ma 240 pont a bekerülés tekintetében -


És "holnap"?

2012. dec. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
ugyan, felemelik 340-re, és összeraknak egy brutál érettségit :D legalábbis nem olyan langyosakat, mint eddig.
2012. dec. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
260ponttal ne menjen senki tanárnak... inkább a keretszámok, mint hogy minden retardált egyetemen legyen
2012. dec. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
igen, tényleg elég érdekes a tanárnak készülés 260 ponttal nem írtál el valamit?
2012. dec. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Elég nagy hülyeségnek hangzik. Ez még sokkal jobban megterhelné a költségvetést, mint eddig. És túl sok ember lenne az egyetemeken, nem lehetne rendesen felvenni az órákat és vizsgázni.
2012. dec. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
10:52 nem nem írtam el semmit. Amúgy néha a Matematika-Fizika-Kémia-Biológia szakos tanárom meg szokta engedni, hogy én tartsam az órát. És szerinte már most látszik, hogy belőlem nagyon tehetséges tanár válik.
2012. dec. 16. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!