Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 1,75 átlagra megadják a...

1,75 átlagra megadják a kettes osztályzatot?

Figyelt kérdés
Fizikából sajnos így állok, elszúrtam. 9. osztályban megadják erre a kettest szerintetek?
2012. dec. 17. 21:49
1 2
 1/11 anonim válasza:
21%
1.6tól kötelesek megadni a kettest elvileg
2012. dec. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
67%
Tanárfüggő,nekem 3.7-re nem adták meg a négyest,pedig az egyik barátnőm apja a tanár.Azt mondta,hogy a következő félévben jobban meggondolom,hogy létszükség-e beszélnem órán a padtársammal.Szóval gimiben néhányan nem valami korrektek...
2012. dec. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Nagyban függ attól, hogy milyen a tanár, higy viselkedsz az óráin.

Nálunk a jó magatartásosok külön javíthatnak amiből nem jól állnak. Matekból állok 2 egyessel bukásra, de így sem értem. De jövőre alapból sem lesz matekunk, szóval ha más nem is, talán matekpótvizsgán írok egy gyenge kettest. Szakmát tanulok, pont ezért mert ilyen sík értelmi szinttel nem mehettem volna gimiben. Kettes voltam matekból mindig is, de csak kegyelem kettes:/

2012. dec. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
De mielőtt valaki azt hinni, hogy nem szeretem a szakmunkát, nagyban téved, mert imádom csinálni a szakmám. Más gimis barátnőm utál bejárni, én imádom. Szeretem a sulit, és jól választottam szerintem=).
2012. dec. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat?
2012. dec. 17. 21:57
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

az a helyzet, hogy 1,00-1,99 között bármire adhat 1est


csak akkor köteles megadni, ha megvan a kettő egész, az hogy egész 5-nél felfele kerekítünk, csak egy iránymutatás, de el lehet tőle térni

2012. dec. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy köszönöd-e a válaszokat.

Az hülyeség hogy 1.6-ra kötelező megadnia, ugyanis 2,00-ra köteles megadni, de tanártól függ, ha akar 2,5-nél súlyozza az osztályzatokat és máris 2 alatt van az átlagod.

2012. dec. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Amikor középiskolába jártam (az előző tanévig, szóval nem volt olyan régen), a legtöbb tárgyból(főleg reál tárgyak) 2.00 alatt nem adtak kettest, amit én abszolút korrektnek tartok. Az ne legyen elégséges, ha valakinek a jegyei fele karó, másik fele kettes. Egyetemen ráadásul minden zh-nak meg kell lennie legalább 2-esnek ahhoz, hogy lehessen szó bármiről is. (kivéve BTK-n...)
2012. dec. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Megadták rá a kettest. a kérdőjel meg véletlenül került oda, elnézést!
2012. dec. 18. 20:20
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
a tanárok többsége súlyozott átlagot használ, szóval szart se számít, hogy szerinted 1,75öd van. ha a nagydolgozataid megvoltak kettesek, akkor át fog engedni.
2012. dec. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!