Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Normális, hogy így érzek?...

Normális, hogy így érzek? Ebben a félévben kellene végeznem, azonban én ERASMUS-sal tanulok külföldön. Bánt, hogy nem tudom befejezni a tanulmányaimat, csak következő félévben, ráadásul már mindkét képzéshez kevésnek gondolom magam.

Figyelt kérdés

2012. dec. 19. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább próbálj meg örülni annak, hogy kaptál egy ilyen lehetőséget. Az élet ilyen nem lehet mindent egyszerre. Amikor jelentkeztél Erasmusra tudtad, hogy mire vállalkozol. Majd elvégzed jövőre. Annak örülj ami van és ne amiatt légy szomorú ami nincs.
2012. dec. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
örülj, hogy ottvagy. látod, ugye, hogy mi megy most itthon? tedd össze a két kezed.
2012. dec. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom, de látom, hogy pl. Facen kiírják a csoporttársaim, hogy végeztek, én pedig úgy érzem, hogy lemaradtam. Tudtam, hogy csúszok egy félévet, de nem gondoltam, hogy ilyen nehezen viselem :S
2012. dec. 19. 16:07
 4/6 anonim ***** válasza:
ja, csak lesz külföldi tapasztalatod. most tényleg ezért nyigsz? ne haragudj, biztos lett volna más, aki sokkal nagyobb lélekkel utazik ki helyetted.
2012. dec. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A nyelvtudásomat is egyre rosszabbnak érzem, ill. haza se merek menni vizsgázni az egyetemre.
2012. dec. 19. 16:09
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is úgy utaztam ki, hogy minden szép és jó lesz. Egészen addig, amíg haza nem mentem TDK-zni.
2012. dec. 19. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!