Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jövő héten lesznek az osztályo...

Jövő héten lesznek az osztályozó vizsgáim, de nem kaptam hivatalos értesítőt, csak ma jelentette be a rögzítőmön az ofő, hogy mikor lesznek. Ez így jogellenes, ugye? (magántanuló vagyok)

Figyelt kérdés
Én úgy tudom, hogy min. 1 hónappal előtte kell hivatalos értesítőt küldeniük, és nem 4 nappal előtte kell üzenetet hagyni a rögzítőn. Mit tudnák tenni az érdekemben?
2008. máj. 28. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is, mit tudnál tenni: tanulni.

Nálunk most volt egy hasonló eset, bár mi az érettségi miatt kicsit más helyzetben voltunk: a fiú a túl sok hiányzása miatt két nappal az osztályozó vizsga előtt tudta meg, hogy neki vizsgáznia kell az összes tárgyból. Ha nem tudja megcsinálni, akkor nem engedik érettségizni. Ő is fel volt háborodva, hogy miért két nappal korábban tudta meg, de az igazgatóhelyettes azt mondta, hogy előre megkapta az értesítéseket, készülhetett volna rá igazán. És levizsgáztatták a megadott napon.

Egyszóval, nem tudom milyen okból vagy magántanuló, de elvileg évközben neked is úgy kell haladnod, mint a többieknek, csak neked a megadott napon vizsgán kell bizonyítani a tudásodat. A vizsga dátumát tudod, hiába nem küldték ki papíron, szerintem sajnos nincs mit tenni. :(

Sok sikert!

2008. máj. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem az osztályfőnököm nem is szólt hogy mikor lesz az osztályozóvizsgám.Úgy tudtam meg egy másik tanulótól.Aztán mikor mondtam az igazgatónak akkor azt mondta hogy nem hiszi el hogy nem kaptam értesitést mert mindenkinek ki lett küldve.Pedig többen voltunk igy,hogy nem kaptunk értesitést.

2008. máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!!
2008. máj. 29. 23:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi lett a végén?

Melyik tantárgy volt?

2015. jan. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!