Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Joga van egy tanarnak, ahhoz,...

Joga van egy tanarnak, ahhoz, hogy kissebb jegyet adjon, amiert nincs ott az ellenorzom?

Figyelt kérdés

En ugy gondolom, hogy a jegy a diak tudasat kell tukrozze es nem pedig azt, hogy hordja-e iskolaba az ellenorzojet...

Vannak erre valami fele torvenyek???


2012. dec. 21. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Példálózhatsz törvényekkel (bár nincs olyan törvény, hogy adott feleletre milyen jegyet kell adnia). De akkor kicsivel több kérdést fogsz kapni a rosszabb jegyért.
2012. dec. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minden jogod meg van, hogy betartsd a szabályokat és az ellenőrzőt köteles vagy mindig magadnál tartani iskolában.Tehát ha szigorúan vesszük te követtél el törvénysértést amire ilyen retorziót kaptál. Nekünk még szó nélkül bevágták az egyest és ha reklamáltál akkor kettőt, szóval örülj neki és legközelebb legyen nálad az a kis könyvecske.
2012. dec. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ertem... es koszonom szepen a valaszokat, csakhogy tevedni emberi dolog, es egyszer tortent ilyesmi es megis megkaptam a buntetest...
2012. dec. 21. 13:53
 4/10 anonim ***** válasza:

úristen:D

bocsi, ezt nem lenézésből mondom, de ugyanmár! nem ezen fog múlni az életed további része. egyszer hibáztál, rosszabb jegyet kaptál aztán annyi. addig örülj amíg van lehetőséged kijavítani.

2012. dec. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
tanár mindent megtehet...
2012. dec. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, így igaz, ahogy az előző válaszolók írják, annak idején mi ezért simán megkaptuk az egyest.

Az ellenőrző olyan a diáknak, mint az állampolgárnak a személyi igazolvány és a lakcímkártya.

Mindig magánál kell hordania.

Egyébként a kisebb szót egy es-sel kell írni.

"Ez csak egy kis probléma.

Ez csak egy kis-e-bb probléma. "

2012. dec. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Imádom amikor valaki valakit kioktat nyelvtanból. JA MÉGSEM, inkább szánalmas.
2012. dec. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig a te hozzászólásod szánalmas.
2012. dec. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nincs. Ami miatt ez zavarna engem egy tanártól, az az, hogy ez afféle ,,lazaság''. Nagyon erősen tud hatni az emberre egy olyan tanár, aki hiteles, és példaképp tud lenni. Viszont az ilyenféle lazaságok szerintem mindig valamennyit elvesznek az iskola hitelességének érzéséből. Biztos lehet lehet is rendet tartani, de szerintem így elvész valami, és egészében és hosszú távon jobb, ha a diákok érezhetik, hogy a felnőttek is komolyan veszik a saját szabályaikat. Valahogy úgy szerintem sokkal nagyobb nevelő hatás érhető el, mármint olyan ami felnőttkorig is stabilan megmarad.
2012. dec. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

JAV: ...biztos lehet ÍGY is rendet tartani...


szóval nem ezt kétlem, de a hitelesség a tanár egyik legnagyobb eszköze a négy év során együttvéve, és ezt kár aprópénzre váltani a hétköznapok apróbb viharaiban.

2012. dec. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!